Základní informace - Skylink

 • Skylink je největším a nejlevnějším poskytovatelem satelitní televize u nás. České a slovenské programy většinu z nich v HD kvalitě, můžete sledovat již od 70 korun měsíčně.
 • Největší nabídka českých, slovenských i placených televizí v HD rozlišení na českém satelitním trhu.
 • Jasná volba, pokud vlastníte televizor s větší úhlopříčkou.

JAK ZÍSKAT SKYLINK

MONTÁŽE SKYLINK PLZEŇ , PLZEŇ-SEVER , PLZEŇ-JIH A ROKYCANSKO

 1. VARIANTA : Akce skylink za 1 kč = při sepsáním smlouvy na 2 roky, získáváte : Satelitní přijímač GoSat 7060 - nebo CI modul (dle požadavku), parabolu 80cm, konvertor monoblok na 2 družice, kartu Skylink, registraci, koaxiální kabel 10m, 2x kompresní konektory F a kompletní montáž. (celkové hodnota cca 7000kč). TO VŠE ZA 1 KČ a předplacení balíčku placené televize Skylink.
  Chcete mít nabídku placených programů a nechcete žádnou počáteční investici ? Zavolejte, napište, vše Vám zařídíme "na klíč".
 2. VARIANTA : Nákup karty, cena 498kč + registrační poplatek 999kč.
  Pokud máte svoje vybavení, můžete ihned sledovat televize v HD rozlišení již od 70kč za měsíc
 3. VARIANTA : Zavolejte, napište e-mail - vytvoříme Vám nabídku, dle Vašich přání.
  Jistota nastavení služeb, přímo Vám "na tělo"

NEJOBLÍBENĚJŠÍ PLACENÉ BALÍČKY - SKYLINK

 • Blíček Flexi 7 : Máte možnost si namíchat vlastní koktejl televizní zábavy! Vyberete si 7 programů z balíčku Multi HD. Svůj výběr můžete kdykoliv změnit. První změnu v kalendářním měsíci máte zdarma, každou další změnu můžete provést po odeslání platební SMS za 25 Kč . Součástí balíčku jsou české a slovenské televize.
  CENA 269 kč /měs.
 • Balíček Multi : Pro milovníky sportu, filmů, dokumentů, erotiky či hudby je tu balíček Multi. Obsahuje 100 kvalitních programů, které vám poskytnou dostatek zábavy na každý den. Součástí balíčku jsou české a slovenské televize.
  CENA 318 kč /měs.
 • Balíček Kombi : Nejlepší balíček v poměru cena-výkon. Plno filmů, sportu, dokumentů, vaření, muziky, dětských pořadů nebo erotických kanálů. Většina kanálů v HD rozlišení. To je balíček Kombi, který obsahuje 124 špičkových televizních stanic v široké škále žánrů, z toho 42 programů v HD kvalitě. Součástí balíčku jsou české a slovenské televize.
  CENA 387 kč /měs.

PODROBNÉ INFORMACE NA Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. NEBO 604 279 173 - RÁDI VÁM ODPOVÍME

PŘEDBĚŽNÁ ČASOVÁ OSA VYPÍNÁNÍ SD PROGRAMŮ NA SKYLINKU V ROCE 2016

29.2.2016 - vypnutí Doma TV a Dajto TV
24.4.2016 - vypnutí FANDA , NOVA CINEMA
15.11.2016 - vypnutí programů skupiny ČT, NOVA a PRIMA
31.12.2016 - Vypnutí programů RTVS, JOJ a MARKÍZA